Biliard v industriálnom štýle

Industriálny štýl sa stal nepostrádateľnou súčasťou dnešného dizajnu.

Je inšpirovaný dielenským nábytkom starých výrobných hál, z ručne opracovaného dreva a kovu , ktoré vyžarujú teplo a pocit trvácnosti a odolnosti. 

Prevzatý a upravený pre potrebu našej doby prenikol industriálny štýl aj do našich interiérov.

Biliard v industriálnom štýle je charakteristický predovšetkým  svojou  jednoduchosťou a odolnosťou použitých materiálov ako je drevo či striekaná  oceľ . Tieto mu dodávajú robustný vzhľad a zároveň veľmi príjemný retro nádych.

Nohy  industriálnych biliardov sú vyrobené zo striekanej ocele.  Aby získali dobový nádych používame kombináciu masívneho dreva v tradičnej úprave  alebo so zašlým vzhľadom. 

Pre industriálne biliardy kolekcie PRIMA používame dekor zašlého dreva.

Pre odvážnejšie interiéry ponúkame pri industriálnych biliardoch originálny dizajn použitím tradičných náterov alebo zašlého vzhľadu. 

Jedálenská stolová doska sa vyrába vo farbe a vyhotovení stola alebo s centrálnym dekorom v prevedení lešteného alebo surového betónu či sklenenými tabuľami. 

J'accepte

Le site Eurobillards utilise des cookies afin de vous offrir le meilleur service, actualiser votre panier, vous reconnaître lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. En poursuivant votre navigation sur ce site vous déclarez accepter leur utilisation.