Ak potrebujete informácie

Viac informácií a Vaše otázky radi zodpovieme mailom alebo telefonicky:

  • mailom : info@multibillard.sk
  • telefonicky : 00421 ( 0) 918 36 80 25 –

V prípade záujmu o návštevu SHOWROOMu si prosím dohodnite stretnutie vopred telefonicky.

Radi a ochotne Vám poradíme pri výbere správnej veľkosti, výbere materiálu a prevedenia biliardového stola a doplnkového nábytku

Cenová ponuka

Cena biliardových stolov závisí od zvolenej veľkosti (stoly vyrábame v piatich veľkostiach hracej plochy), od voliteľných prvkov, použitého materiálu či povrchovej úpravy a prevedenia. V prípade, že Vás zaujal niektorý model, neváhajte nás požiadať o vypracovanie cenovej ponuky.

Osobný kontakt

S našou ponukou Vás radi oboznámime aj osobne v priestoroch nášho showroomu. Stretnutie je potrebné dohodnúť vopred.

Vaša objednávka

Objednávku je u nás kreatívny proces, závislý na osobitných požiadavkách a predstavách každého klienta.

Podpísaním objednávky a uhradením zálohy sa táto stáva záväznou a začína ňou plynúť lehota 8 týždňov pre dodanie Vášho stola.

Dodanie a montáž

Keďže poznáme termín dokončenia Vášho biliardu, budeme Vás včas informovať a spolu naplánujeme spôsob jeho dodania a montáže, aby sme to zrealizovali v čo najvyhovejúcejších podmienkach pre Vás.

Inštalácia našich biliardových stolov z kolekcie PRIMA a našich Stolných futbalov nevyžaduje prítomnosť odborného technika. Pre naše biliardy z kolekcie EXCELLENCE a ALLIANCE je však ich inštalácia odborným montážnikom nevyhnutná.

O dodanie a montáž Vášho biliardu na Slovensku alebo v Českej republike sa postarajú každopádne naši technici. Dodanie do iných európskych krajín : po konzultáciách

Záručná lehota a popredajný servis

Naše služby po predaji sú uskutočňované na mieste , kde bol dodaný a nainštalovaný biliardový stôl. Budeme Vám k dispozícii pri výmene plátna, premiestnení biliardu a iných plnení, pričom bude zachovaná záručná doba.

Záručná doba na náš nábytok a biliardy z kolekcie PRIMA je 5 rokov a na biliardy z kolekcie EXCELLENCE je 10 rokov.

Vaša objednávka

Dodanie a montáž

Termín a čas dodania s Vami vopred dohodneme, keď bude stôl pripravený opustiť naše dielne. Stoly dodávame v demonte priamo u Vás a ich odbornú montáž zabezpečí tím našich montážnikov.

Kolekciu PRIMA , ktorú rovnako dodávame v demonte si zákazník prípadne dokáže nainštalovať sám. Kolekcia EXCELLENCE si však vyžaduje odbornú montáž. Montáže zabezpečujeme klientom na Slovensku a v Českej republike.

Záručná lehota a popredajný servis

Záruka sa vzťahuje na konštrukciu stola a jeho súčastí. Nevzťahuje sa na mechanické opotrebenie materiálu v priebehu užívania a poškodenie v dôsledku nevhodnej manipulácie. Za odplatu poskytujeme na u nás zakúpené stoly aj služby ako výmena plátna, či demontáž a montáž stola, napríklad pri jeho premiestňovaní.

Záručná doba a výrobky z kolekcie PRIMA sú 2 roky a na biliardy z kolekcie EXCELLENCE 10 rokov.


J'accepte

Le site Eurobillards utilise des cookies afin de vous offrir le meilleur service, actualiser votre panier, vous reconnaître lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. En poursuivant votre navigation sur ce site vous déclarez accepter leur utilisation.