Ak potrebujete informácie

Neváhajte nám položiť Vaše otázky :

  • mailom : info@multibillard.sk
  • telefonicky : 00421 ( 0) 918 36 80 25 Poradia Vám skutoční odborníci na biliard a interiérový dizajn a ochotne Vám odpovedia na každú otázku.

Cenová ponuka

Každý biliardový stôl sa prispôsobuje potrebám a vkusu klienta. Cena teda závisí od veľkosti biliardu, voliteľných možností, materiálu, farby a povrchovej úpravy. Požiadajte nás o vypracovanie cenovej ponuky, a my sa zaväzujeme, že Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Dôverný vzťah

Pre budovanie dôvery u našich klientov kladieme veľký dôraz na ich, pokiaľ možno,čo najzrozumiteľnejšie informovanie, hlavne o technických parametroch každého nášho produktu, či nevyhnutného prvku, aby sa určil skutočný pomer kvalita/ cena.

Sledovanie Vašej objednávky

Pri podpise objednávky spolu prejdeme :

• špecifiká Vášho biliardu
• predbežný termín dodania • platobné podmienky

Od jej záväzného podpísania až po dodanie, bude Vaša objednávka u nás predmetom osobitnej pozornosti, aby sme zabezpečili všetky Vaše požiadavky rešpektujúc kvalitu a termín dodania.

Dodanie a montáž

Keďže poznáme termín dokončenia Vášho biliardu, budeme Vás včas informovať a spolu naplánujeme spôsob jeho dodania a montáže, aby sme to zrealizovali v čo najvyhovejúcejších podmienkach pre Vás.

Inštalácia našich biliardových stolov z kolekcie PRIMA a našich Stolných futbalov nevyžaduje prítomnosť odborného technika. Pre naše biliardy z kolekcie EXCELLENCE a ALLIANCE je však ich inštalácia odborným montážnikom nevyhnutná.

O dodanie a montáž Vášho biliardu na Slovensku alebo v Českej republike sa postarajú každopádne naši technici. Dodanie do iných európskych krajín : po konzultáciách

Záručná lehota a popredajný servis

Naše služby po predaji sú uskutočňované na mieste , kde bol dodaný a nainštalovaný biliardový stôl. Budeme Vám k dispozícii pri výmene plátna, premiestnení biliardu a iných plnení, pričom bude zachovaná záručná doba.

Záručná doba na náš nábytok a biliardy z kolekcie PRIMA je 5 rokov a na biliardy z kolekcie EXCELLENCE je 10 rokov.


J'accepte

Le site Eurobillards utilise des cookies afin de vous offrir le meilleur service, actualiser votre panier, vous reconnaître lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. En poursuivant votre navigation sur ce site vous déclarez accepter leur utilisation.