Rustikálne biliardy

Aj v dnešnom dizajne interiérov sa navracajú staré štýly a nachádzajú svoje miesto v najrôznejších interiéroch súčasnosti.  Biliard starožitného vzhľadu svojim inšpiratívnym charakterom prináša dotyk elegancie a rafinovanosti hodný našich domovov a zároveň obohacujúci naše  súčasné interiéry  hrou kontrastov štýlov a farieb. 

Pre viac autentickosti sú jednotlivé časti biliardových stolov starožitného vzhľadu vyrobené s ohľadom na tradície, ale najmodernejšími súčasnými technológiami s dôrazom na kvalitu a precíznosť hry : 

Pre znovuoživenie  prívetivej atmosféry dávnych interiérov sme ponechali a zdôraznili autentickosť štýlových biliardov starožitného vzhľadu a vyrábame ich z najkrajších kusov dreva dubu  či orecha.

Osobitnú pozornosť venujeme  finálnej povrchovej úprave podľa individuálnych požiadaviek , či už  na tradičný alebo starobylý vzhľad. 

 Pre modernejší otvorený dizajnus možnosťou kombinácie žánrov a farieb, ponúkame úpravy  zdôrazňujúce  hodnotu biliardového stola aplikovaním patiny  či iných techník pre dosiahnutie starožitného vzhľadu. 

 Pre modernejší dekor sa prípadne môžete rozhodnúť pre súčasnejší matný či lesklý  lakovaný povrch s možnosťou jednej farby alebo  kombinácie farieb. 

J'accepte

Le site Eurobillards utilise des cookies afin de vous offrir le meilleur service, actualiser votre panier, vous reconnaître lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. En poursuivant votre navigation sur ce site vous déclarez accepter leur utilisation.